Haber

14 MART TIP BAYRAMI ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ ZİYARETİ

14 MART TIP BAYRAMI ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ ZİYARETİ

 

Huzur Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası olarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Servisi hemşirelerinin, Tıp Bayramı çerçevesinde Servis doktorlarına yapmış oldukları etkinliğe katıldık. Üyelerimizin bu özel günde yaptıkları etkinlikte onlarla birlikte olmak bizim için bir onurdur. Bu çerçeve de Başta Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr Abdullah Böyük ile Öğretim üyeleri Doç. Dr Burhan Hakan Kanat ve Doç. Dr Zeynep Özkan, Başhekim Yardımcısı Op. Dr Yaşar Aslanmirza Op. Dr Tamer Gündoğdu Op. Dr Nizamettin Kutluer Op. Dr Önder Altaş'ın Tıp Bayramlarını kutlar. Meslek Hayatlarında Başarılar dileriz.

Ayrıca bu özel organizasyonu düzenleyen Başta Genel Cerrahi Klinik Sorumlu Hemşiresi Gönül Özen Hanımefendi olmak üzere, Servis Hemşireleri Aslı Hanım, ilknur Hanım, Azime Hanım, Her iki Ayşegül Hanım, Fatma Hanim, Gül hanım, Merve Hanım, Sezen Hanım, Rabia Hanım, Burak Bey ve Yavuz Bey

Ve Genel Cerrahinin emektar Sağlık Memurları Fethullah Ateş ile Muhammed Necati Özkan Beyefendilere teşekkür eder. Meslek Hayatlarında sağlık Mutluluk ve Huzur dileriz.