Haber

Başkan BÖÇKÜN'den Bayram Mesajı

Başkan BÖÇKÜN'den Bayram Mesajı

 

 

 

HUZUR-SEN Diyarbakır İl Başkanı Ahmet BÖÇKÜN'den Kurban Bayramı mesajı:

 

 

Başkan BÖÇKÜN; Pandemi sebebiyle önceki bayramlar tadında bayram havasının yaşanmamasının üzüntüsüyle, en kısa sürede alınan tedbirlere uyulması ile tekrardan özlenen bayramlara kavuşulmasını temenni ederken, Halkımızı çağrılara uyup AŞI olamaya davet etti.

Mübarek kurban bayramı, süreç dolayısıyla tokalaşmaya ve el öpmeye engel olsa da gönüller birarada olacak ve milletçe el ele olamasak da gönülden gönüle ulaşmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz dedi.

 

Böçkün: Son yıllarda pandemi sürecinin kıymetlerini bir kez daha ortaya koyduğu, olmazsa olmazlarımız, sevdiklerimizin ve bizim sağlığımız için cansiperane çalışan bu zorlu süreçte yine sevdiklerinden ailelerinden uzak kalarak sağlıklı yaşama katkı sunma sebebiyle  nöbetlerde olacak değerli Sağlık Çalışanlarının EMEKLERİ PAHABİÇİLEMEZDİR..

 

Bayramlar! Sevinme günüdür, barış günüdür. Bayramlar! Her türlü olumsuz düşünceleri bir kenara bırakıp kucaklaşma günüdür. Bayramlar! Birlik beraberlik içerisinde HUZUR'a yürüme günüdür.

 

Başkan Böçkün: Sağlıklı, HUZUR'lu ve yaşanacak nice güzel bayramlar geçirilmesi dileği ve bu vesileyle; Tüm İslam Alemi’nin mübarek kurban bayramını en kalbi duygularımla kutlar, milletçe birlikte mutlu Sağlıklı ve Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim. Bayramınız Mübarek Olsun"dedi.

 

 

 

 Ahmet BÖÇKÜN

 Huzur-Sen Diyarbakır İl Başkanı