Haber

Huzur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Böçkün'den Bayram Mesajı

Huzur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Ahmet Böçkün'den Bayram Mesajı


Huzur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Ahmet BÖÇKÜN, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Başta Pandemi sürecinin Kahramanları olan Sağlık Çalışanlarının olmak üzere tüm İslam Aleminin Bayramını kutladı ve hayırlara vesile olmasını diledi.. 

Başkan BÖÇKÜN şunları kaydetti; “Bayramların sevgi, Saygı, birlik beraberlik, kardeşlik hoşgörü ve paylaşımların da yoğun olarak yaşandığı günler olduğunu ifade etti. Ülkemizin Pandemi sebebiyle geçirdiği bu zor dönemde milletçe, huzurun sağlanabilmesi için bu günleri en iyi şekilde değerlendirmeliyiz dedi.

BÖÇKÜN ; Bu duygu ve düşüncelerle, birlik ve beraberlik havasında daha nice bayramlara kavuşmayı ve tekrardan aile, akraba ziyaretleri yapıp el öpmenin olduğu eski bayram tadından bayramlara kavuşabilmeyi dilediğini ifade etti.

Sözlerine devam eden  Böçkün : Manevi değerlerin önem arzettiği İslam dünyasındaki Kıymetli vakitlerinden olan Ramazan Bayramını sevdiklerimizin yanında olamasakta sağlık ve huzur içinde geçirmenizi diler, başta cefakar sağlık çalışanlarımız ve aileleri olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını canıgönülden kutlar birlik ve beraberlik havasında nice mutlu bayramlar geçirmeyi dilerim. dedi