Yönetim-Kurulu

Genel Başkan

1980 yılında Bingöl'de Ayten Hanım ve Yaşar Bey'in ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Kurucu Genel Başkanımız Murat Böçkün, ilköğrenimini Bingöl Fatih ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra Bingöl imam hatip lisesi ortaokul bölümünden mezun oldu. 1991-92 eğitim öğretim yılında Bingöl 60.Yıl Sağlık meslek lisesinde lise öğrenimine başlayıp 95-96 eğitim öğretim dönemi sonunda Sağlık Memuru/Toplum Sağlığı Teknisyeni olarak mezun olmuştur. 2016 ve 2019 yılları Arasında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları işletmeciliği ön lisans programını tamamlayıp Mezun olmuştur. 

Lise yıllarından itibaren Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif rol üstlenen Böçkün, Lise yıllarından itibaren Milli Gençlik Vakfı (MGV) içinde gönüllü çalışmalarda bulunmuştur. 1996 ylında liseyi bitirdikten sonra uzun yıllar baba mesleği ticaretle uğraşan Böçkün, 2006 Yılından beri Bingöl Özürlüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanlığınıda yapmaktadır. (Kendiside Kronik Lenfoblastik Lösemi -KLL hastasıdır.)

2018 yılında Huzur Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikasının (HUZUR-SEN) Kurucu Genel Başkanı olarak sendikal hayata atılan Böçkün, 2019 Nisan ayında yapılan 1. Olağan Genel Kurulda Tüm üyelerin oylarını alarak 4 Yıllığına Genel Başkan seçilmiş ve görevine devam etmektedir. Huzur Sağlık Sen 'den sonra Huzur Büro-Sen ve Huzur Eğitim Sen'inde kurulması faaliyetlerini destekleyen Böçkün Huzur Sen'in Konfederasyon olma yolunda büyük emekler vermiştir.

2007 Yılında Memuriyet hayatına başlayıp Erzurum Numune Hastanesinde 4/B li Hemşire olarak Nöroloji kliniğinde çalışmaya başlayan Böçkün, Daha Sonra KVC/Koroner ve Anestezi Yoğun Bakım Ünitelerinde çalışmıştır. 2008 yılında Numune Hastanesinin kapanıp Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi açılınca oraya geçmiştir. Burada da Diyaliz ve Anestezi Yoğun Bakımda çalışmıştır. 2011 yılında Sağlık Bakanlığının düzenlediği engelli  personel alımında sınavı birinci olarak kazanmış Muş ilinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Çocuk Acil'de Sağlık Memuru olarak çalışmıştır. 2012 yılında eş durumundan geldiği Elazığ ilinde Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Memuru olarak çalışmaya başlayıp 2018 yılında Yeni yapılan Şehir Hastanesinde halen Sağlık Memuru olarak çalışma devam etmektedir. 2009 yılında Hemşire Sibel Kılıç Böçkün ile hayatını birleştiren Genel Başkanımız - Muhammed Ali, Zeynep ve Ömer Yaşar - adında 3 çocuk babasıdır.

Sosyal İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Fuat ATAŞ

23.08.1976 doğumluyum. Kurumlar sınavıyla Ankara Dr.Refik Saydam Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji Bölümünü 1992yılında kazandım.1996 yılında mezun oldum.

2 yıl Ankara da özel sektörde Radyoloji Teknisyeni olarak çalıştım. Sağlık Bakanlığının açtığı sınav sonucu 1998 yılında Bingöl Devlet Hastanesinde Radyoloji Teknisyeni olarak işe başladım. Tomografi Ünitesinin kurulmasına yardımcı oldum. Sorumluluğunu yaptım.

Fırat Üniversitesi Radyoloji Bölümünü kazanmamdan dolayı tayinim Elazığ Devlet Hastanesine çıktı.

2005 Yılında evlendim.3 çocuk sahibiim.

Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi lisans bölümünü bitirdim.

Elazığ Şehir Hastanesinde Radyoloji Teknikeri olarak çalışmaktayım.

 

Mali İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Muhammed Necati ÖZKAN

1973 Elazığ doğumluyum. Çocukluğum Harput Bağlarında geçti. İlkokulu Serince Köyü İlkokulunda tamamladım. Elazığ İmam-Hatip lisesi ve Erzurum Atatürk Sağlık Meslek Lisesini tamamladıktan sonra 1995 yılında Sağlık Memuru olarak göreve başladım.

Muş Hasköy İlçesi, Muş Merkez, Elazığ Maden İlçesi ve Elazığ Merkeyde görev yaptım.

Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunu olup, halen Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Sağlık Memuru olarak görev yapmaktayım.

Evli ve üç çocuk babasıyım.....

Mevzuattan sorumlu Genel Başakan Yardımcısı

YAVUZ GÜNDÜZ

1997 ELAZIĞ doğumluyum.Eğitim hayatım Elazığda geçti.Metin Koloğlu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünden 2015 yılında mezun oldum.Ardından Fırat Üniversitesinde İlk ve Acil Yardım bölümünden 2017 de mezun oldum. Mezun olduktan sonra 2017 yılında Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde Hemşire olarak göreve başladım. Şuan da Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde görev yapmaktayım.Gönüllü bir UMKE personeliyim.Devletim ve milletin için her zaman her türlü görevde tereddütsüz hazırım. Bu Sendikada bulunmamda yine Devletime ve Milletime hizmet içindir herhangi bir menfaat söz konusu değildir...

Disiplin-Kurulu

Disiplin Kurulu Üyesi

Emrah TOKUR

 11 Eylül 1985’te Bingöllün Solhan İlçesinde doğmuştur.

            İlk ve ortaokulu Solhan ilçesinde, Liseyi Kayseri Aydınlık Evler Lisesi Fen Bilimleri bölümünü bitirdi.

2009-2011 yılları arasında Gazi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Çevre Sağlığı Bölümünü bitirdi.

2013 Ocak itibariyle Karakoçan Toplum Sağlığı Merkezi Çevre Sağlığı Teknikeri olarak işe başladı.

2011-2015 yılları arasında Fırat Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Hemşirelik Bölümünü,

2017-2019 yılları arasında Fırat Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Mobilya ve dekorasyon Bölümünü,

2019-2020 yılları arasında Fırat Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu İç Mekân Tasarımı Bölümlerinden mezun olmuştur.

 Evli ve bir kız çocuk babası olan TOKUR, Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü Sivrice Toplum Sağlığı Merkezinde Çevre Sağlığı Teknikeri olarak görevini sürdürmektedir.